Home

Σύμβαση ηρωϊκός ποδήλατο βία προς διαιτητές μπάσκετ Η Εκκλησία γκρεμός στόλος

Α.Μ.Σ Αναγέννηση Νέου Ρυσίου BC

Παλαίμαχος παίκτης μπάσκετ χτύπησε διαιτητή που κατέθεσε μήνυση για  ξυλοδαρμό - ΤΟ ΒΗΜΑ
Παλαίμαχος παίκτης μπάσκετ χτύπησε διαιτητή που κατέθεσε μήνυση για ξυλοδαρμό - ΤΟ ΒΗΜΑ

Super Basket - Διαιτησία

Ο Απόστολος Τζιτζικώστας στο Τουρνουά Μπάσκετ «ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ», που  διοργανώθηκε στη μνήμη του Άλκη Καμπανού (ΦΩΤΟ) - GRTimes.gr
Ο Απόστολος Τζιτζικώστας στο Τουρνουά Μπάσκετ «ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ», που διοργανώθηκε στη μνήμη του Άλκη Καμπανού (ΦΩΤΟ) - GRTimes.gr

Εστησαν» και «λήστεψαν» την ΑΕΚ οι διαιτητές στην Πάτρα για να κερδίσει  (80-78) ο Προμηθέας του Λιόλιου!
Εστησαν» και «λήστεψαν» την ΑΕΚ οι διαιτητές στην Πάτρα για να κερδίσει (80-78) ο Προμηθέας του Λιόλιου!

Οι 11 διαιτητές που θα σφυρίζουν πλέον και στην Betshop Basket League

All About Basketball Coaching: Οδηγός - Προτάσεις για την Αποτροπή της Βιας  στα Γήπεδα του Μπασκετ (Αφορά ενέργειες Προπονητών Γονέων και Αθλητών)
All About Basketball Coaching: Οδηγός - Προτάσεις για την Αποτροπή της Βιας στα Γήπεδα του Μπασκετ (Αφορά ενέργειες Προπονητών Γονέων και Αθλητών)

Διαιτητής για Euroleague: «Ξύρισε το μούσι για να "σφυρίζεις"»! | Ειδήσεις

Σοκ στο μπάσκετ: Πρώην υψηλόβαθμο στέλεχος της ΕΟΚ κατηγορείται για  απόπειρα βιασμού και παράνομη βία | Alfavita
Σοκ στο μπάσκετ: Πρώην υψηλόβαθμο στέλεχος της ΕΟΚ κατηγορείται για απόπειρα βιασμού και παράνομη βία | Alfavita

Ξέσκισε... ΠΑΟ και διαιτητές 74-76 ο Θρύλος

Σύζυγος διαιτητή στη Λατινική Αμερική τον κατηγορεί για ξυλοδαρμό και  ενδοοικογενειακή βία
Σύζυγος διαιτητή στη Λατινική Αμερική τον κατηγορεί για ξυλοδαρμό και ενδοοικογενειακή βία

Πορφύρας για την επίθεση παίκτη του στον διαιτητή: 'Το Σωματείο μας  καταδικάζει απερίφραστα οποιασδήποτε μορφής βία'
Πορφύρας για την επίθεση παίκτη του στον διαιτητή: 'Το Σωματείο μας καταδικάζει απερίφραστα οποιασδήποτε μορφής βία'

Σοκ: Κορυφαίος διαιτητής κατηγορείται για τον ξυλοδαρμό της γυναίκας του -  aveserres.gr
Σοκ: Κορυφαίος διαιτητής κατηγορείται για τον ξυλοδαρμό της γυναίκας του - aveserres.gr

Μπαλτάκος: «Αν ξανά έχουμε περιστατικό με λεκτική ή σωματική βία προς ξένο  διαιτητή, τότε να τους ξεχάσουμε» - SKG Sports
Μπαλτάκος: «Αν ξανά έχουμε περιστατικό με λεκτική ή σωματική βία προς ξένο διαιτητή, τότε να τους ξεχάσουμε» - SKG Sports

Ο διαιτητής έχει υποστεί βία στα αποδυτήρια»: Τι εννοούσε ο Μαρινάκης με  αυτή τη φράση για τον διαιτητή του ντέρμπι | Sportal.gr
Ο διαιτητής έχει υποστεί βία στα αποδυτήρια»: Τι εννοούσε ο Μαρινάκης με αυτή τη φράση για τον διαιτητή του ντέρμπι | Sportal.gr

Μεγάλο τουρνουά Μπάσκετ «3 on 3» στο Ποσειδώνιο: "ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ" - Βasketplus

Sportdog.gr | Γι' αυτό... φωνάζει η AEK Betsson - "Καραμπινάτο φάουλ στην  τελευταία φάση με ΠΑΟ" (ΒΙΝΤΕΟ)
Sportdog.gr | Γι' αυτό... φωνάζει η AEK Betsson - "Καραμπινάτο φάουλ στην τελευταία φάση με ΠΑΟ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολή νέων διαιτητών - κριτών καλαθοσφαίρισης - Cyprus Basket

Μπουρλότο» στη Super League: Όρισαν διαιτητή τον Σιδηρόπουλο για το ΠΑΟ -  ΑΕΚ ενώ είχαν συμφωνήσει σε ξένους διαιτητές | Ειδήσεις
Μπουρλότο» στη Super League: Όρισαν διαιτητή τον Σιδηρόπουλο για το ΠΑΟ - ΑΕΚ ενώ είχαν συμφωνήσει σε ξένους διαιτητές | Ειδήσεις

Πέταξε τη μπάλα στο κεφάλι του διαιτητή και αποβλήθηκε οριστικά από το  ερασιτεχνικό πρωτάθλημα «basketaki» ο Νίκος Παππάς
Πέταξε τη μπάλα στο κεφάλι του διαιτητή και αποβλήθηκε οριστικά από το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα «basketaki» ο Νίκος Παππάς

Βία στο αλβανικό μπάσκετ, ο παίκτης των Τιράνων επιτίθεται στον διαιτητή -  KOHA.net
Βία στο αλβανικό μπάσκετ, ο παίκτης των Τιράνων επιτίθεται στον διαιτητή - KOHA.net

Β' Εθνική: Διακόπηκε στην παράταση το παιχνίδι του ΟΦΗ στη Ρόδο στο μπάσκετ-Νίκη  της Αναγέννησης,ήττα στην παράταση για Εργοτέλη | ekriti.gr
Β' Εθνική: Διακόπηκε στην παράταση το παιχνίδι του ΟΦΗ στη Ρόδο στο μπάσκετ-Νίκη της Αναγέννησης,ήττα στην παράταση για Εργοτέλη | ekriti.gr